298. Обчисли значення виразу, використовуючи властиво- сті додавання: 1) 4 1/12 + 5 7/16 + 6 5/12

2) 3 11/13 + 1 3/8 + 4 7/16 + 5 2/13 пожалуйста очень срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Великая Милана.

1)4 1/12+5 7/16+6 5/12=4 1/12+6 5/12=10 6/12+5 7/16=10 6/48+5 7/48=15 13/48

2)3 11/13+1 3/8+4 7/16+5 2/13=8 13/13=9+1 3/8=10 3/8+4 7/16=10 3 /32+4 7/32=14 10/32.

Вот