№ 7. Кейлек тігуге дм мата кетеді. 15к койлек тігу үшін қанша 1 м мата кажет екенін есептеуге

болаты формуланы жазындар.Осы формуладағы К-ны 1 ұзындык аркылы өрнектендер. 1)225дм ;2)60 дм​

Ответы на вопрос

Отвечает Страднек Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Кейлек тігуге дм мата кетеді 15к койлек тігу үшін. Осы ситуацияны есептеу үшін формуланы жазу үшін тапсырма келтірілген жоқ, бірақ 15 койлек тігу үшін кейлектер саныны таңдау жолында аяқтау керек.

Егер 15 койлек тігуге дм мата кетсе, сонда, біз 15-ке құжаттауларды ауыстырмалы мөлшермен қайта тізбеге жазамыз.

15 койлек = 15 * 10 дм = 150 дм

Егер 150 дм матада 225 дм кейлек болса, сонда 225 дм кейлек үшін 150 дм матасы керек.

15 койлек = 15 * 10 дм = 150 дм

Егер 150 дм матада 60 дм кейлек болса, сонда 60 дм кейлек үшін 150 дм матасы керек.

Сізге артық сұрауларыңыз болса, сұрау жасаңыз.