96. Кейлек тігуге 17 дм мата кетедi. к койлек тігу үшін қанша 1 м мата кажет екенін есептеуге

болатын формуланы жазындар. Осы формуладагы к-ны / узындык арқылы өрнектендер. 1) 17 м; 2) 119 дм; 3) 187 дм; 4) 34 м матадан канша көйлек тігуге болады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Катерина.

Ответ:

L=17*K(дм)

К=L/17(дана)

1)17м=170дм; к=170/17=10 көйлек

2)к=119/17=7 көйлек

3)к=187/17=11 көйлек

4)34м=340дм; к=340/17=20көйлек

Пошаговое объяснение: