Есептерді шығар. а) Наурыз мерекесіне арналған концертке үш сыныптың қыз-дары үшін ұлттық

көйлектер тігуге тапсырыс берілді. Тігіншібір көйлекті тігуге 4 м мата жұмсады. Әрбір сыныпта 15 қызданболса, онда барлық көйлекті тігуге неше метр мата жұмсалды?ә) Наурыз мерекесінде қолөнер шеберлерінің көрмесіұйымдастырылды. Көрмедегі бұйымдардың 50-і киізден, одан2 есе артық бұйым ағаштан жасалған. Былғарыдан жасалғанбүйым киіз бен ағаштан жасалған бұйымдардың бестен бірбөлігін құрайды. Неше бүйым былғарыдан жасалған?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивина Екатерина.

Ответ:а) 180

Ә)50×2=100

100+50=150

150÷5=30

Жауабы: 30 бұйым былғарыдан жасалған

Пошаговое объяснение:а)15×3=45

45×4=180

Ә)50×2=100

100+50=150

150÷5=30