55. Ателье 12 ерлер костюмін тігуге тапсырыс алды-ерлер костюмін тігуге тапсырыс алды. Егер

шалбарта.110 м мата, пиджакқа 2 м, ал жилетке о м мата кетсе, таксырысты орындау үшін қанша метр мата қажет, оте қазір қажет, көмекберіңіздерші!!! Маған дәл қазір шығару керек​

Ответы на вопрос

Отвечает Кублов Данил.

Ответ:

1344м мата қажет...

Пошаговое объяснение:

110×12=1320

2×12=24

1320+24=1344