Напишіть рівняння реакцій відповідно схеми: Ba→BaO→Ba(OH)2→BaCl2 → BaCO3 *


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

lРеакции:

1. 2Ba+ O2= 2BaO

2. BaO+ H2O= Ba(OH)2

3. Ba(OH)2+ 2HCl= BaCl2+ 2H2O

4. BaCl2+ H2CO3= 2HCl+ BaCO3