Помогите с этим, пожалуйста. 1. Напишіть рівняння взаємодії алюміній гідроксиду з хлоридною

кислотою 2.Напишіть рівняння реакції цинк гідроксиду з калій гідроксидом у розчині. 3.Напишіть рівняння реакції термічного розкладу алюміній гідроксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Тешаев Руслан.

Ответ:

Объяснение:

Al(OH)3 + 3HCl = AlCl3 + 3H2O

Zn(OH)2 + 2KOH = K2[Zn(OH)4]

Zn(OH)2 + 2KOH = K2ZnO2 + 2H2O

2Al(OH)3 -> Al2O3 + 3H2O