На сколько процентов увеличивается площадь квадрат, если его периметр увеличивается на 20%​


Ответы на вопрос

Отвечает Рязанова Ольга.

Ответ:

Нехай сторона квадрата до збільшення периметру дорівнює "а" одиниць, а його периметр дорівнює "P" одиниць.

Периметр квадрата розраховується як P = 4a, тобто 4 рази довжина сторони. Також, площа квадрата обчислюється як S = a^2.

Зараз розглянемо збільшення периметру на 20%. Це означає, що новий периметр P' буде 1.2P, або 120% від початкового значення.

Отже, ми можемо записати:

P' = 1.2P.

Також, знаючи, що P = 4a, можемо записати:

P' = 1.2 * 4a = 4.8a.

Тепер розглянемо збільшену площу квадрата S'. Площа квадрата обчислюється як S' = b^2.

Ми хочемо знати, на скільки процентів збільшиться площа, тобто виразимо відношення S' до S у відсотках:

Збільшення площі у відсотках = ((S' - S) / S) * 100%.

Тепер підставимо значення P' та P у вираз і спростимо його:

Збільшення площі у відсотках = ((4.8a^2 - a^2) / a^2) * 100% = ((3.8a^2) / a^2) * 100% = 380%.

Отже, площа квадрата збільшується на 380%, якщо його периметр збільшується на 20%.

Пошаговое объяснение: