Дослідіть на парність / непарність функції y=x2-18


Ответы на вопрос

Отвечает Кулжабай Нурислам.
Функція y = x^2 - 18 - це квадратична функція, де ступінь x у члені x^2 є парним числом (2). Квадратичні функції завжди мають парний ступінь, тому ця функція також має парний ступінь.

Це означає, що функція є парною функцією, і для неї виконується наступна властивість:
f(-x) = f(x)

У даному випадку:
f(-x) = (-x)^2 - 18 = x^2 - 18 = f(x)

Отже, функція y = x^2 - 18 є парною функцією.