Дослідити на парність і непарність функції:1) y=x+x3;​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

y=x+x3

y(-x)=-x+(-x)³=-x-x³=-(x+x³)=-y(x)

y(-x)=-y(x)  ⇒ функція непарна