Вантажні автомобілі мають 6 коліс, а легкові —по 4.Скільки автомобілів у кожного виду в гаражі,

якщо всього 78 коліс і 16 автомобілів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кижаева Таня.

Ответ: 7 грузовых и 9 легковых

Пошаговое объяснение:

x+y=16

6x+4y=78

y=16-x

6x+4×(16-x)=78

6x+64-4x=78

6x-4x=78-64

2x=14

x=7 грузовых

y=16-7

y=9 легковых