Bi в) Вантажні автомобілі мають по 6 коліс, а легко- по 4. Скільки автомобілів кожного виду в га-

ражі, якщо всього 78 коліс і 16 автомобілів? даю 20 балов если розборчиво то... 30​

Ответы на вопрос

Отвечает Пухов Дмитрий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

х+у=16

6х+4у=78

у=16-х

6х+4*(16-х)=78

6х+64-4х=78

6х-4х=78-64

2х=14

х=14/2

х=7 Грузових

у=16-7

у=9 Легкових

Перевірка

7+9=16 машин

6*7+4*9=78 Коліс