Алма мен алмұрттың салмағы 205 грамм, алмұрт пен құрманың|- салмағы 225 грамм, ал алма мен құрманың

салмағы 210 грамм болса, ең жеңіл жемістің салмағы қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Столяров Арсений.

Ответ:

Ең жеңіл жемістің салмағын табу үшін есептеу қажет.

Алма мен алмұрттың салмағы = 205 г

Алмұрт пен құрманың салмағы = 225 г

Ал алма мен құрманың салмағы = 210 г

Ең жеңіл жемістің салмағын табу үшін, біз осы уравнениені шешеміз:

(Ал алма мен құрманың салмағы) - (Алма мен алмұрттың салмағы) - (Алмұрт пен құрманың салмағы) = (Ең жеңіл жемістің салмағы)

(210 г) - (205 г) - (225 г) = (Ең жеңіл жемістің салмағы)

210 г - 205 г - 225 г = (Ең жеңіл жемістің салмағы)

5 г - 225 г = (Ең жеңіл жемістің салмағы)

-220 г = (Ең жеңіл жемістің салмағы)

Сонымен қатар, ең жеңіл жемістің салмағы 220 грамм болады.