599. 1) Балада 4 алма, 4 жарты алма және жарты алманың жартысының 4-еуі бар. Балада неше алма

бар?2) Нұрбол бақтан алмұрт теріп, себетпен алып келе жатты.Себетте 27 алмұрт бар. Ол үйіне келе жатқан жолда Ерландыкездестіріп, оған себеттегі алмұрттардың 5-ін берді. Сонан соңМирасты кездестіріп, оған себетте қалған алмұрттардың - -інберді. Нұрбол үйіне жақындағанда Диасты кездестіріп, оғансебетте қалған соңғы алмұрттардың - -ін берді. Себетте нешеалмұрт қалды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Темірхан Айасыл.

Ответ:

1) 8 алма

2) 27-5=22

22-5=17

17-5=12