2. Есепті шығарыңыз. A) Анам себетке 4 алма және одан 3-еуі артық алмұрт салды. Анамсебетке неше

алмұрт салды?ә). Алдында берілген есепке кері есеп құрастырыңыз және шығарыңыз.Алма -Алмұрт -д.Жауабы:​

Ответы на вопрос

Отвечает Мокрецкая Екатерина.

Пошаговое объяснение:

а)анам себетке 7 алмурт салды

ә)анам себетке 7 алмұрт жане 3 кем алма салды,анам себетке неше алма салды

жауабы 7-3=4

Отвечает Бебякина Лиза.

а) 4+3=7

7+4=11

ə)Алма - ?

Алмұрт-7

Барлығы- 11

Ш: 11-7=4

Қате болса кешір