Розкрий дужки 7(b+2)


Ответы на вопрос

Отвечает Катарова Диана.

Ответ:

7(b+2)=7b+14

Пошаговое объяснение:

Звичайне розкриття дужок

Число перед скобкою ми множимо на всі числа які знаходяться у дужках, тобто 7 ми будемо множити на (b+2)

Перед буковкою, будь якою в виразі, завжди є коєфіцієнт- тобто цифра.

В даному випадку 1. Якщо коєфіцієнта немає, то там стоїть один.- таке правило математики.

7×1b= 7b

І множимо 7×2=14, за табличкою множення.

фінальний вираз:7(b+2)=7b+14