Скільки всього потрібно цифрових знаків, щоб пронумерувати зошит, в якого 100 сторінок?​


Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Даша.

Щоб пронумерувати 100 сторінок, нам потрібно 3 цифри на кожній сторінці (наприклад, 001, 002, ..., 100).

Отже, потрібно всього

3×100=300

3×100=300цифрових знаків.

Отвечает Попков Артём.

Для пронумерування сторінок зошита з 100 сторінок потрібно 3 цифрових знаки.

3*100 = 300

Відповідь: 300