Периметр прямокутника дорівнює 88см. Знайдіть його ширину, якщо довжина дорівнює 24см.


Ответы на вопрос

Отвечает Бокаев Ержан.

Ответ:

1)88 - (24×2)=40см - 2 сторін

2)40÷2 =20 см - ширина

Отвечает Максотова Акмоншак.
Прчмокутник: 4 сторони. Довжина- 24 см
Ширина- ?См Р=88 см
Розвʼязок
88:4(чотири сторони)= 22 см
24-22=2см
Відповідь: ширина = 2 см