У магазин завезли 540 кг огірків,помідорів і картоплі,причому помідорів було в 2 рази більше,ніж

огірків,а картоплі стільки,скільки помідорів і орірків разом. Скільки кілограмів кожного виду завезли в магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Макс.

Ответ:

540+6х2=180кг помідорів

180+2=90кг огірців

180+90=270кг картоплі