Знайти значення виразу 6х-3, якщо x = -3​


Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

-21

Пошаговое объяснение:

х = -3

6х - 3 = 6 * (-3) - 3 = -18 - 3 = -21