Відстань між двома містами 75 км. Одночасно з цих міст назустріч один одному виїхали два

велосипедисти і зустрілись через 2.5 год. Знайти швидкість кожного велосипедиста, якщо швидкість першого була на 2 км/год БІЛЬШЕ, ніж швидкість другого. И пожалуйста правильно!!! ДАЮ 45 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Гудко Виктория.

Пошаговое объяснение:

Скорость 1 велосипедиста — х + 2 км/ч

Скорость 2 велосипедиста — х км/ч

(х + 2 + х) * 2,5 = 75

(2х + 2) * 2,5 = 75

2х + 2 = 75 : 2,5

2х + 2 = 30

2х = 30 - 2

2х = 28

х = 28 : 2

х = 14

Скорость 1 велосипедиста — (х + 2) = 14 + 2 = 16 км/ч

Скорость 2 велосипедиста — (х) = 14 км/ч