3)(2б). У магазин завезли 140 кг яблук, а груш — на 95 кг менше. Скільки кілограмів яблук і груш

разом завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Рудік Андрій.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Яблук - 140кг

Груш - ? кг, на 95 кг м.

Усьго - ? кг.

140-95=45(кг) - груш

140+45=185(кг)

Відповідь: усьго 185 кг фруктів.