8. (2 бали) Майстер виготовив 54 деталі за два дні. Першого дня в виготовив - цієї кількості. На

скільки менше деталей було виготовле другого дня, ніж першого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Майданкин Андрей.

Ответ:

34+15=49(дет.)

34-6=28(ДЕТ.)

(34+49+28)/3=37(дет)

Пошаговое объяснение: