купа щебеню має форму конуса, радіус основи якого 2,1 м, а твірна - 3,5 м. скільки тонн становить

маса щебеню, зібра ного в цю купу, якщо маса 1 м³ щебеню дорівнює 3 т​

Ответы на вопрос

Отвечает Ржавина Дарья.

Ответ:

Для обчислення маси щебеню у формі конуса, спочатку потрібно знайти об'єм конуса за формулою:

V = (1/3) * π * r^2 * h,

де V - об'єм конуса, π - математична константа (приблизне значення 3.14), r - радіус основи конуса, а h - твірна конуса.

Підставимо відомі значення:

V = (1/3) * 3.14 * (2.1^2) * 3.5 = 30.632 кубічних метрів.

Оскільки маса 1 кубічного метра щебеню дорівнює 3 тони, отже:

маса щебеню = V * масу на одиницю об'єму

= 30.632 * 3

= 91.896 тонн.

Таким чином, маса щебеню, зібраного в цю купу, становить приблизно 91.896 тонн.