Поїзд проїхав від Вінниці до Житомира, відстань між якими 125 км. За першу годину він подолав 48%

цієї відстані, потім зупинився, а після зупинки продовжив рух до станції призначення. Коли поїзд проїхав біль- шу відстань: до зупинки чи після? На скільки? ПОТРІБНА ТІЛЬКИ УМОВА ЗАДАЧИ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Османова Эмине.

Ответ:

125:100=1,25 (1%)

48*1,25=60 (км) проехал за 48%

125-60=65 (км) проехал за 52%

100-48=52 (%) осталось проехать

поезд проехал больше км после остановки на 65 км или на 52%