Поїзд проїхав від Вінниці до Житомира, відстань між якими 125 км. За першу годину він подолав 48%

цієї відстані, потім зупинився, а після зупинки продовжив рух до станції призначення. Коли поїзд проїхав більшу відстань: до зупинки чи після? На скільки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сокур Валерия.

Ответ:

1) 125:100*48=60(км) проїхав поїзд за 1 годину;

2)125-60=65(км) залишилось проїхати після зупинки;

3) 65-60=5(км)

Відповідь:на 5 км більше проїхав поїзд після зупинки.

Пошаговое объяснение: