Поїзд проїхав 160км.За першу годину він подолав 48% цієї відстані,а потім зупинився. Коли поїзд

проїхав більшу відстань.До зупинки чи після?На скільки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Ника.

Ответ:1) 160/100*48=76.8 (км.)

2) 160-76.8=83.2 (км.)

3) 83-76.8=6.4 (км.)

Ответ: поезд проехал после остановки больше на 6.4 км.

Пошаговое объяснение: