Автомобіль проїхав 155 км за дві години. За першу годину він проїхав 46% цієї відстані і зупинився.

Коли автомобіль проїхав більшу відстань : до зупинки, чи після? На скільки? Памагите решить срочно !!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Корнеева Виктория.

Ответ:

До зупинки = 71,3км Після зупинки = 83,7км

На скільки більше він проїхав після зупинки = 12,4 км

Пошаговое объяснение:

1)155/100*46=71,3 (км) - проїхав за першу годину

2)155-71,3=83,7 (км) - проїхав за другу годину

3)83,7-71,3=12,4 (км) - проїхав автомобіль більше за другу годину аніж за першу