Велосипедист до зупинки проїхав 46% відстані між селами, а решту — після зупинки. Яка відстань між

селами, якщо після зупинки він проїхав на 4 км більше, ніж до зупинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Андрющенко Илья.

Ответ:

50 км

Пошаговое объяснение:

Весь путь = 100%

1) 100 - 46 = 54 (%) - пути проехал после остановки

2) 54 - 46 = 8 (%) - больше проехал после остановки

3) 8% = 4 км; 8% = 8 : 100 = 0,08

4 : 0,08 = 50 (км) - составляет весь путь