Поїзд проїхав 200км. За першу годину він подолав 48% цієї відстані, а потім зупинився. Коли поїзд

проїхав більшу відстань: до зупинки чи після? На скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Имаева Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

200*48%:100%=96 км відстань до зупинки

200-96 =104 км відстань після зупинки

відстань після зупинки більше відстані до зупинки на

104-96=8 км