119. Поїзд проїхав від Вінниці до Житомира, відстань між якими 125 км. За першу годину він

подолав 48% цієї відстані, потім зупинився, а після зупинки продовжив рух до станції призначення. Коли поїзд проїхав біль- шу відстань: до зупинки чи після? На скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Корчменный Жека.

Ответ:

125:100*48=60(км) за першу

125-60=65(км) за 2 годину

65-60=5(км) на стільки більше

Отвечает Кайнарова Арлана.

Ответ:

1) 100% - 48% = 52% - залишилося проїхати.

2) 125 : 100 - 48 = 6000 : 100 = 60 (км) – проїхав за 1 год. 3) 125 - 60 = 65 (км) - залишилося проїхати. 4) 65-60 = 5 (км)

Відповідь: поїзд проїхав більше 5 км після зупинки.

Пошаговое объяснение: