1. Знайдіть значення виразів: a) 0,027-125; 6) 256-0,0081; B) 2. Обчисліть a) 3/2.3/500; б)

4/324./4; в) 3. Знайдіть корінь із степеня 125 1000 , г) 625 16 3√√/54 4/80 г) 3√2 4/5 20 а) 3/5 ; 6) 1/0,310 ; в) 4/0,310 . 215 ; г) О д) g 30 3 4. Спростіть вирази a) √√25; 6) √√27; B) √4; D5 11-12/12​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Мадина.

Ответ:

1. Знайдіть значення виразів:

  a) 0,027 - 125 = -124,973

  б) 256 - 0,0081 = 255,9919

2. Обчисліть:

  a) (3/2) * (3/500) = 9/1000 = 0,009

  б) (4/324) / (4/4) = (1/81) / 1 = 1/81

  в) √(125^(1/1000)) = √(5^(3/1000)) = √(5^(1/333.33...)) ≈ 1.073

3. Знайдіть корені:

  а) √(625) = 25

  б) √(16) = 4

  в) 3√(54) = ∛(54) ≈ 3.7798

  г) 4√(80) = ∜(80) ≈ 2.6267

  д) √(30) = √(30)

  е) 3√(4/5) = ∛(4/5)

  ж) √(20) = √(20)

4. Спростіть вирази:

  а) √(√(25)) = √(5) = 5^(1/2)

  б) √(√(27)) = √(√(3^3)) = √(3) = 3^(1/2)

  в) √4 = 2

  г) 5^(11-12/12) = 5^(11/12 - 1) = 5^(1/12 - 1) = 5^(-11/12)