Розв'яжи задачу Наталка провела опитування серед учнів, як вони провели вихідні. 19% відповіли,

що їздили до бабусі, 22 учень(ів) сказали, що подорожували з батьками і 70% провели вихідні вдома. Скільки учнів опитала Наталка?СРОЧНО, даю 50 балов за відповідь з поясненням​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Илья.

Ответ:

200

Пошаговое объяснение:

Для того щоб знайти загальну кількість учнів, яких опитала Наталка, спершу ми можемо визначити кількість учнів, які подорожували до бабусі, і кількість тих, хто подорожував з батьками. Ми знаємо, що:

19% відповіли, що їздили до бабусі.70% провели вихідні вдома.Інформація про тих, хто подорожував з батьками, подана в кількості учнів.

Таким чином, ми можемо знайти кількість учнів, які подорожували до бабусі:

Кількість учнів, що подорожували до бабусі = (19% / 100%) * X, де X - загальна кількість учнів.

Тепер ми можемо знайти загальну кількість учнів, які подорожували з батьками:

Кількість учнів, які подорожували з батьками = 22 учні, які це зробили.

Зараз ми можемо скласти рівняння, щоб знайти загальну кількість учнів:

Кількість учнів = Кількість учнів, що подорожували до бабусі + Кількість учнів, які подорожували з батьками + Кількість учнів, які провели вихідні вдома

Кількість учнів = ((19% / 100%) * X) + 22 + ((70% / 100%) * X)

Тепер розв'яжемо це рівняння для X:

X = ((19% / 100%) * X) + 22 + ((70% / 100%) * X)

X = (0.19X) + 22 + (0.70X)

Тепер об'єднаємо подібні члени:

X - 0.19X - 0.70X = 22

0.11X = 22

X = 22 / 0.11

X ≈ 200

Отже, Наталка опитала близько 200 учнів

Отвечает Лебедева Лиза.

Ответ:

200 учеников

Пошаговое объяснение:

Все ученики = 100 %

1) 19 + 70 = 89 (%) - учеников ездили к бабушке и проводили выходные дома

2) 100 - 89 = 11 (%) - учеников путешествовали с родителями

11% = 22 ученика; 11% = 11 : 100 = 0,11

3) 22 : 0,11 = 200 (учеников) - опросила Наталка