Ви провели опитування серед однокласників: "Чи вмієте Ви плавати?" і отримали наступні результати:

дуже добре - відповіли 5 учнів; достатньо добре - відповіли 10 учнів; погано - відповіли 8 учнів; не вмію зовсім - відповіли 2 учні. Скільки відсотків учнів вміють плавати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудой Артем.

1) 5+10+8+2 = 25 (учнів) - всього.

25 = 100%

2) 25/100 = 0,25 (1%)

3) 2/0,25 = 8%.

Відповідь: 8%

Отвечает Сапалов Андрей.

5+10+8+2=25 - це 100%

5+10+8=23 - це х

100% - 25

х - 23

2300=25х

х=92% - вміють