. Сторони трикутника дорівнюють 17 м, 25 м і 26 м. Знайдіть найбільшу висоту трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тодорова Инна.
Полупериметр
p = 1/2*(17+25+26) = 34 м
Площадь по формуле Герона
S = √(34*(34-17)*(34-25)*(34-26)) = √(34*17*9*8) = 17*3*4 = 204 м²
Наибольшая высота - к наименьшей стороне
S = 1/2*a*h
204 = 1/2*17*h
h = 12*2 = 24 м