1) Турист збирався пройти маршрут довжиною 60 км із певною швидкістю. Але через погодні умови його

швидкість на маршруті виявилася на 1 км/год меншою, і турист прибув до кінцевого пункту на 1 год пізніше, ніж розраховував. З якою швидкістю пройшов турист свій маршрут? Помогите срочно.

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнычева Виолетта.
Ответ
х км/ч - предполагаемая скорость х-1 (км/ч) - скорость на маршруте, в пути на 2 ч больше Расстояние 60 км.

60/(x-1) - 60/x=2
60(x-x+1)=2x(x-1)
60=2x - 2x
2x7 -2x- 30=0
x - x - 30=0
D=1+4*30=121 (‡113)
x1=(1-11)/2= - 5 - не подходит решению
x2=(1+11)/2=6
6 - 1=5(км/ч) - скорость на маршруте
Отвечает Степанова Екатерина.

Відповідь:60/(x-1)-60/X=2

60(x-x+1)=2x(x-1)

60=2x²-2x

2x²-2x-30=0

2x²-2-30=0

D=1+4*30=121 (+11²)

x1=(1-11)/2=-5 не підходить

x2=(1-11)/2=6

6-1=5(км/год)- швидкість маршрутки

Покрокове пояснення: