Обчисліть площу повної поверхні правильної чотирикутної призми, сторона основи якої дорівнює 5см, а

висота 8см​

Ответы на вопрос

Отвечает Ведерников Паша.

Відповідь:

a=5см

h=8см

s(повн)=?

s(повн)= s(біч)+2s(основи)

s(бічн)=P*h

s(основи)=a²

P=4a

s(повн)=4a*h+2а²=4*5*8+2*5²=210см²

Покрокове пояснення: