Знайди значення а (а-4)х=12 , якщо рівняння має корінь -4 20 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Ярослав.
Для решения уравнения (а-4)х = 12, если корень равен -4, мы подставим этот корень вместо x и найдем значение a.

Подставим x = -4 в уравнение:
(a-4)(-4) = 12

Умножим скобки:
-4a + 16 = 12

Вычтем 16 с обеих сторон:
-4a = 12 - 16
-4a = -4

Разделим обе части на -4:
a = -4 / -4
a = 1

Таким образом, значение а равно 1.
Отвечает Рейх Серафим.

Ответ:

а = 1

Пошаговое объяснение:

підставимо замість х його значення -4 і розв'яжемо рівняння відносно а

(a - 4) \times ( - 4) = 12

поділимо обидві частини рівняння на -4

a - 4 =  - 3

перенесемо -4 в праву частину рівняння

a =  - 3 + 4

виконаємо додавання в правій частині рівняння

a = 1