Склади вираз та обчисли його значення якщо А=35 B=20 C=10 Квадрат різниці B i C


Ответы на вопрос

Отвечает Kirichenko Vova.

Ответ:

(B - C)^2

Тепер підставимо значення B і C:

(B - C)^2 = (20 - 10)^2 = 10^2 = 100

Отже, квадрат різниці B і C дорівнює 100 при заданих значеннях A, B і C.

Пошаговое объяснение: