III. Виконай у робочому зошиті. 1. Склади вираз та обчисли його значення, якщо а= 35; b= 20; c= 10.

а) Подвоєна сума чисел a, bi c; б) квадрат різниці біс; в) добуток суми чисел а і та різниці чисел а і с. Полінай подані величини. за єто дам 15 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.

Ответ:

а) (a+b+c)×2=(35+20+10)×2=130

б) (b-c)²=(20-10)²=10²=100

в) (a+c)×(a-c)=(35+10)×(35-10)=45×25=1125