Мотузку розрізали на 3 шматки. Довжина першого шматка була 8 дм, а другого - на 5 дм більша за

довжину третього. У перших двох шматках разом 1 м 7 дм. Яка довжина третього шматка? Яка довжина всієї мотузки?

Ответы на вопрос

Отвечает Berikkojaev Damir.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) (17-8-5)=4(дм)-довжина третьої мотузки;

2) 8+(17-8)+(17-8-5)=24 (дм)-всього