Яку найбільшу кількість однакових букетів можна скласти із 36 гвоздик і 126 рожевих гвоздик А 9 Б

18 В 36 Г 4

Ответы на вопрос

Отвечает Поздеева Лера.

Ответ:Б) 18

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники  36 і 126

36 = 2* 2 * 3* 3

126 = 2* 3 *3 * 7

НСД (36; 126; ) =  2* 3 *3 = 18

найбільшу кількість однакових букетів можна скласти - 18