10 баллов яку найбільшу кількість однакових букетів можна скласти із 36 білих гвоздик і 126

рожевих гвоздик​

Ответы на вопрос

Отвечает Saule Saule.

Ответ:126/36=3.5

126/6.5=36букетов в каждом букете по 3 розовых розы

Отвечает Смирнов Костя.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

126÷9 =14

36÷9=4

9 найбільшу кількість самотніх букектів можна скласти я так думаю.