Як знайти середнє арифметичне чисел (34;54;63.) допоожіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Сырцева Валерия.

Ответ:

50,3

Пошаговое объяснение:

•Щоб знайти середнє арифметичне числа потрібно додати ці числа і поділити на їхню кількість.

•Але мені здається що в тебе є якесь не правильно число тому-що виходять не цілі числа.

•Давайте розберкмо цей приклад:

1)34+54+64=151, а так як у нас є три числа то ділимо те що вийшло на 3

2) 151÷3=50.3

Але скажу передивися свої числа і перероби сам(а), бо ви напевно ще не вчили не цілі числа!!!

Отвечает Globalavto Globalavto.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(34 + 54 + 63) : 3= 151 : 3= 50 1/3