Довжина прямокутника 11 см, а ширина 2 см коротша за довжину. Обчисли периметр та площу цього

прямокутника. срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Батяев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

11 - 2= 9 см ширина

Периметр дорівнює : Р= 2(a+b)= 2(11 +9) = 40 см

Площа дорівнює : S=a*b = 11*9 = 99 см2

Отвечает Тимчук Маша.

Ответ:

26 и 22

Пошаговое объяснение:

P= 2(11+2)=26cм

S=11•2=22cм