сума довжин двох сторін трикутника 15 см а довжина третьої становить 80%цієї суми знайти периметр

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Батыров Мавлет.
1) 15 • 0,8 = 12 (см) - третя сторона;
2) 15 + 12 = 27 (см) - периметр трикутника.
Відповідь, 27 см.
Отвечает Майоров Игорь.

Ответ:

27 см.

Пошаговое объяснение:

1) 15*80% = 15*80/100 = 15*8/10 = 120/10 = 12 см

2) Р = 15+12 = 27 см.