Як зміниться різниця якщо від'ємник збільшити на 7 одиниць


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Ника.

Ответ:

Різниця зменшиться на 7 одиниць.

Пошаговое объяснение:

На прикладі:

x - зменшуване, у - від’ємник, z - різниця.

x - y + 7 = z

x - y = z - 7

Або приклад на цифрах:

16 - 9 = 7

16 - (9 + 7) = 16 - 16 = 0

7 - 0 = 7

Тобто, різниця зменшилась на 7 одиниць (тому що 7 більше на 7 од. за 0).

Отвечает Тарасова Юлия.

Ответ:

Зменшиться.

Пошаговое объяснение:

Від'ємник - число, яке віднімають від зменшуваного, щоб отримати різницю. У виразі 95 — 10 = 85. 10 є від'ємником.

Якщо від'ємник збільшити на 7 одиниць, то різниця зменшиться на 7 одиниць.