Катет рівнобедреного прямокутного трикутника дорівнює √5 см, чому дорівнює гіпотенуза


Ответы на вопрос

Отвечает Вдовин Рома.

Ответ:

√10

Пошаговое объяснение:

Скористаємося теоремою Піфагора.

Гіпотенуза в квадраті дорівнює сумі квадратів катетів.

Гіпотенуза в квадраті = (√5)² + (√5)² = 5 + 5 = 10; гіпотенуза = √10

Отвечает Михайлов Влад.

Ответ:

√10 см

Пошаговое объяснение:

Катет а=в, оскільки трикутник рівнобедрений.

Гіпотенуза с²=(√5)² + (√5)² = 5+5 = 10

с=√10 см