1. Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, катети якого 5см. і 12см. 2. Знайдіть катет

прямокутного трикутника, якщо його гіпотенуза дорівнює 10см., а другий катет 6см. 3. Сторона квадрата дорівнює 5см. Знайдіть його діагональ. 4. Сторона ромба 17см, а його діагональ 16см. Знайдіть іншу діагональ ромба.

Ответы на вопрос

Отвечает Рябичева Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

Дано:∠A=90°

AB=12 см

AC=5 см

Найти:BC

Решение:

BC=√(AB²+BC²)=√(25+144)=√169=13 см

Ответ:13 см

2)Дано:∠A=90°

AC=6 см

BC=10 см

Найти:AB

AB=√(BC²-AC²)=√(100-36)=√64=8

Ответ:8 см

3)Дано: ABCD - квадрат

AB=5 см

Найти:BD

BD=√2AB²=√50=5√2 см

Ответ:5√2 см

4)Дано: ABCD-ромб

BD=16 см

AB=17 см

Найти:AC

BO=1/2*BD=8 см

AO=√AB²-BO²=√289-64=√225=15 см

AC=2AO=15*2=30 см

Ответ:30 см