Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 2 см, кут при основі 30 . Знайти площу

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Таня.

Ответ:

√3 см²

Пошаговое объяснение:

Нехай h - висота трикутника

h=2:2=1 cм за властивістю катета, що лежить проти кута 30°

За теоремою Піфагора, половина основи даного трикутника

=√(2²-1²)=√3 см.

S=√3 * 1 = √3 см²